Jste zde

Profesionálům rádi připravíme nabídku šitou na míru. Umíme se přizpůsobit a nabídneme unikátní podmínky pro vaše podnikání při prodeji i pronájmu grilu Vulcanus.

Formy spolupráce

Hotely a restaurace

Vulcanus nabízí kompletní servis – od zvýhodněné ceny grilu po spolupráci při natáčení reklamních materiálů s vašim špičkovým kuchařem.

Food festivaly, trhy a gastro soutěže

Organizujete větší akci? Chcete mít k dispozici několik profesionálních grilů i bez toho, abyste je museli koupit? Využijte možnost zapůjčení grilů Vulcanus.

Architekti

Navrhujete zahradu nebo městský park? Plánujete veřejné tábořiště? Kontaktujte nás. Rádi vám nabídneme dlouhodobou spolupráci.

Designové a specializované prodejny

Máte designový obchod nebo obchod s grily a gastro vybavením? Jste firma specializující se na dodávku do gastro provozů? Napište nám. Prodejcům nabízíme špičkové podmínky a podporu.

Pivovary

Hledáte vybavení pro své marketingové aktivity a podporu prodeje? Mám pro vás hned několik zajímavých nabídek. Úpravou designu grilu nebo brandováním laserem naše spolupráce teprve začíná…

Newsletter

Nenechte si ujít zajímavé recepty nebo tipy a rady spojené s grilováním. Přihlaste se k odběru Vulcanus newsletteru. Za zkoušku nic nedáte a odhlásit se můžete kdykoliv.