Jste zde

Rotisserie rozšíří možnosti vašeho grillu Vulcanus a poskytne maximální možnosti grilování v duchu naší strategie "One Vulcanus to rule them all" , tedy jeden Vulcanus vládne všem, což lze od boha ohně Vulcána očekávat a lze se tak těšit na nespočet způsobů přípravy jídla na ohni s jediným grilem, bohem mezi grily.

Plotna grilu je přitom stále funkční čímž zvýšíte výkon grillu při stejné spotřebě dřeva. To bude nejen zábava, ale v případě restaurace a cateringu, také ještě více možností a více strávníků.

Grilujte kebab, kuřata, krůtu, husu, kachnu, sele, jehně, nebo celou vepřovou kýtu, fantazii se meze nekladou.

Nekompromisní výkon motoru (příslušenství) je 40 kg. Veškeré části Rotisserie jsou vyrobené z masivní nerezové oceli, pro maximální životnost, tak jak jste u produktů Vulcanus zvyklí. Masivní nosné nohy jsou z 10 × 80 mm silné nerezové oceli a hlavní Rotisserie je vyrobená z plného nerezového čtyřhranu 16 × 16  mm. Sestava je doplněna dvěma přítlačnými talíři s více než padesáti polohami a čtyřmi jehlami, pro maximální variabilitu zajištění surovin. Standardně je sestava vybavena klikou, kterou můžete aretovat v šesti polohách, nebo ji během vteřiny nahradit za motor (příslušenství). Hlavní nohy Rotisserie mají připravené polohy pro doplnění o grilovací systém ASADO, nebo držadla jehly pro ořezávání masa.

Zobrazit popis
 19 490 Kč  včetně 21 % DPH
 16 107 Kč  bez DPH
Skladem
  • Doprava 89 Kč
    (PPL)
  • Metoda dopravy
    Balík
  • Záruka
    5 let